↑ Terug naar Ploegeninfo

Pagina afdrukken

Sportieve staf

A- kern heren

Johan De Nutte

B-kern heren

Peter Cauchie (UEFA B) – peter.cauchie@jonggeraardsbergen.be

Studentenploeg (beloften 2)

Bart Lauwereys (Uefa-B) – bart.lauwereys@jonggeraardsbergen.be

Coördinatie Jeugd / organisatie tornooien

Joeri Vanhee (getuigschrift B)  – duiveltjes@jonggeraardsbergen

U15

Jan Cansse – jan.cansse@jonggeraardsbergen.be

U13

Jimmy De Roy (getuigschrift C) - jimmy.deroy@jonggeraardsbergen.be

U11

Gustaaf Ghilain (getuigschrift C) – gustaaf.ghilain@jonggeraardsbergen.be

U10

Jimmy De Roy (getuigschrift C) – jimmy.deroy@jonggeraardsbergen.be

U9

Joeri Vanhee (getuigschrift B) – duiveltjes@jonggeraardsbergen.be

Jens Van der Putten (getuigschrift C) – jens.vanderputten@jonggeraardsbergen.be

U8

Patrick Heymans (getuigschrift B) – patrick.heymans@jonggeraardsbergen.be

U7

Wesley Dewolf (getuigschrift C) – wesley.dewolf@jonggeraardsbergen.be

U6

Bart Lauwereys (Uefa-B) – bart.lauwereys@jonggeraardsbergen.be

 

 

Permanente koppeling naar dit artikel: http://www.jonggeraardsbergen.be/ploegen/sportieve-staf/